YÖKAK İzleme Ziyareti

YÖKAK İzleme Ziyareti
YÖKAK İzleme Ziyareti
YÖKAK tarafından Dış Değerlendirme ve Akreditasyon Kuruluşlarının izlenmesi kapsamında görevlendirilen Dr. Öğr. Üyesi Sibel Orhan YILDIZ, ECZAKDER İzleme Yetkilisi olarak 2 Temmuz 2024 tarihinde çevrim içi bir ziyaret gerçekleştirdi.

YÖKAK tarafından, Dış Değerlendirme ve Akreditasyon Kuruluşlarının Yetkilendirilmesi, Tanınması ve İzlenmesine İlişkin Kılavuz kapsamında görevlendirilen Dr. Öğr. Üyesi Sibel Orhan YILDIZ, ECZAKDER İzleme Yetkilisi olarak 2023 yılı faaliyetlerini değerlendirmek üzere ECZAKDER YK ile ECZAK'a bağlı komisyon, komite, çalışma grupları ve idari personelle bir program dahilinde 2 Temmuz 2024 tarihinde çevrim içi görüşmelerde bulunarak ziyareti tamamladı. İzleme ziyareti saat 10.00'da ECZAKDER Başkanı Prof. Dr. M. Seçkin Özden'in sunumu ile başladı, yönetim kuruluyla yapılan görüşmeden sonra ECZAK Üyeleri ve program kapsamındaki tüm komisyon üyeleri, çalışma grupları, değerlendirici eczacı ve öğrencilerle görüşme gerçekleştiren Dr. Sibel Orhan Yıldız, saat 14.30'da Yönetim Kurulu ile son kez görüşerek izleme ziyaretini sonlandırdı. .

ECZAK ile komisyon, komite, çalışma gruplarının başkan ve üyelerine ve idari personelimize izleme ziyaretinin hazırlık aşamasından sonuna kadar gösterdikleri emek ve özverili çalışmalarından dolayı  teşekkür ederiz. 

Prof. Dr. M. Seçkin Özden'in yapmış olduğu sunum dosyasına buradan ulaşabilirsiniz

tanıtım filmi